X
تبلیغات
رنگ لاک ناخن مناسب

راهنمای عروسی انتخاب باغ تالار عروسی

رنگ لاک ناخن مناسب

رنگ لاک ناخن مناسب

در /

رنگ لاک ناخن مناسب : لاک یکی از بهترین و لاکچری تزین ابزار زیبایی ناخن ها می باشد که  طرفداران فراوانی در تمام گروههای سنی دارد و امروزه هم نسبت به گذشته طرح  ها و رنگ ها و انواع مختلفی دارد شاید بعضی ها در انتخاب لاک مشکل داشته  باشند و نداند که چطور لاکی برای ان ها مناسب است البته که دانستن چگونگی  انتخاب رنگ لاک ناخن مناسب شما به کمی تحقیق نیاز دارد.

رنگ لاک ناخن

اما انتخاب رنگ مناسب با در نظر گرفتن کمی  اختلاف خیلی ساده خواهد بود. اهمیت این انتخاب کم نیست. رنگ و نوع لباس  شما، رنگ پوستتان و حتی شکل دستانتان در این انتخاب نوع و رنگ لاک تان مهم  هستند پس شما فهمیدید که در انتخاب رنگ لاک مناسب باید یکسری باید و نباید  ها در نظر داشته باشید برای مثال اگر شما انگشتان کوتاهی دارید، نباید لاک  ناخنی انتخاب کنید که انگشتان شما را کوتاه‌تر و پهن کند، باید انگشتان خود  را کشیده تر نشان دهید در این مقاله ما برای شما راه های انتخاب یک لاک  مناسب را ارائه داده ایم که با مطالعه می توانید انتخاب های جالب و درستی  داشته باشید.

آرایشگاه عروس خود را انتخاب کنید : بهترین آرایشگاه عروس تهران

رنگ پوست

از آن جایی که رنگ پوست در زیبایی ظاهر  خیلی اهمیت دارد در این جا هم رنگ پوست یکی از موارد مهم هنگام انتخاب رنگ  لاک ناخن است. پس رنگ پوست شما یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل در  انتخاب یک رنگ لاک ناخن زیبا و مناسب می باشد، برای مثال اگر پوست دست شما  روشن باشد انگشت های شما با رنگ‌های تیره مخصوصا رنگ هایی که پایه ی آبی  دارند ظاهر خیلی خوبی پیدا می‌کنند البته رنگ قرمز تمشکی هم برای پوست روشن  مناسب است، برای پوست های با رنگ معمولی و گندمی لاک هایی با رنگ قرمز و  یا تناژ تیره تر ترکیب خیلی خوبی ایجاد می‌کنند، در حالی که پوست های تیره،  تقریبا با هر رنگی همخوانی دارند و با اکثر رنگ ها متناسب است.

مطالعه کنید :   روش های داشتن ناخن های قوی و در عین حال زیبا!

تناسب با لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس خیلی شیک و مرتب  است و برخی از مدل ها و ناخن کار ها هم درباره ست کردن لاک و لباس نظر  مثبتی دارند و اما برخی دیگر هم هستند که کاملا مخالف هستند و می گویند  نباید با لباس ست باشد. معمولا شما وقتی که رنگ لاک ناخن خود را با ترکیب  رنگی لباس انتخاب می کنید. نباید زیاد در انتخاب یک رنگ مکمل، زیاد وسواس  به خرج ندهید. اگر عاشق رنگ خاصی هستید و سعی کنید آنرا در لباس هایتان به  کار ببرید و برای ناخن هایتان هم می‌توانید از همان رنگ استفاده کنید.

بخوانید : کاشت ناخن

نوع آرایش

معمولا شما در انتخاب لاک مناسب با نوع  آرایشتان بهترین ایده ای که می توانید برای انتخاب رنگ لاک ناخن با توجه به  ترکیب رنگی آرایشتان وجود پیدا کنید انتخاب یک رنگ مکمل است. شما می  توانید رنگ لاکتان را با رنگ رژ لب خودتان ست کنید یک هماهنگی بین ترکیب  رنگی آرایشتان با رنگ لاک ناخن ایجاد کنید. نکته مهم این است که شما باید  در آرایش خود توازن در انتخاب ترکیب رنگی را رعایت کنید این اصلا ایده جالب  نیست که همه جایتان یک رنگ باشد، کمی بی‌رنگ و رو می شوید. البته استثنائا  رنگ رژ لب و لاک ناخنتان باهم یکی باشد شما خیلی جلب توجه خواهید کرد.

مناسبت

شما زمانی که می‌خواهید لاک بزنید ابتدا  باید بدانید که چه لاکی را برای کجا بزنید و سپس از یک رنگ مناسب برای ناخن  های خود انتخاب کنید و بزنید. پس فراموش نکنید اولین گام باید روز یا  مناسبتی که در آن هستید را نیز در نظر داشته باشید. اگر برای یک جشن تولد  لاک میزنید می توانید بسته به تم تولد یا هر رنگ لاکی که دوست دارید و حتی  می توانید از طرح های فانتزی هم استفاده کنید. خب مطمئنا نمی توانید برای  یک جلسه کاری و محل کار از لاک های با رنگ جیغ استفاده کنید شما لاکی با  رنگ ملایم و خنثی را انتخاب کنید. برای دورهمی های دوستانه یا گشت و گزار  های اکیپی لاک قرمز بهترین انتخاب برای شما است. اگر با زیورآلات تان لاک  تان را ست می کنید بهتر است از لاک های با رنگ تیره استفاده کنید.

مطالعه کنید :   آرایش مخصوص فصل بهار

فصل مد نظر برای رنگ لاک ناخن

هر فصل زیبایی های خاص خودش را دارد  ومعمولا بسیاری از خانم ها در هر فصل تیپ خاص آن فصل را می زنند. ست کردن  لاک با لباس و رنگ پوست و موارد دیگر را در قسمت های قبل برایتان توضیح  دادیم در اینجا راجب نوع رنگ لاک و نوع فصل برایتا می نویسیم.

بهار :  معمولا در این  فصل از هرنگ شادی و لطیفی می توان استفاده کرد و برای استفاده از لاک ناخن  در فصل بهار هیچ محدودیتی ندارید فقط کافی است با موارد دیگری که توضیح  دادیم لاک ناخن خود را ست کنید.

تابستان : در فصل گرم  تابستان از لاک های با طیف رنگی گرم و رنگ‌های روشن که جلوه خاصی دارند  استفاده کنید چون تابستان زمان خوبی برای رنگ‌ های هات و روشن است.
 پاییز : برای این فصل هزار رنگ، استفاده از لاک هایی مثل  برنزی، طلایی، قرمز، حنایی و برخی از رنگ‌های لاک های با طیف رنگی طلایی  نقره ای و قرمز برای پاییز جلوه خاصی دارد.

زمستان : برای این فصل رنگ های تیره فوق العاده هستند.

رنگ مورد علاقه

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد  مواردی بودند که به شما یاد می دهد که چه رنگ لاک های برای دست های شما  مناسب است و فقط تعیین میکند که چه رنگ هایی برای چه لباسی و چه فصلی و چه  نوع آرایشی مناسب استبرای اینکه لاک مناسب را انتخاب کنید حتما به این  عوامل هم توجه کنید؛ که چه رنگی لاکی بیشتر مد است. انواع رنگ‌های بنفش،  آبی، صورتی، مرجانی و حتی مشکی در مدل های مات و براق نیز موجودند تا با هر  پوستی همنشانی پیدا کنند شاید بعضی از شما توجهی به این ها نداشته باشید  چون در واقع شما مالک ناخن های خود هستید اما باید در آراستن ناخن های خود  دقت کنید؛ که چگونه باید رنگ مناسبی را برای ناخن های خود انتخاب نمایید.  رنگ های مورد علاقه اتان را با کمی تغییر نسبت به ارایش و رنگ لباستان  متناسب کنید.

+ نوشته شده در جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۰۵ توسط مهدی مقدم دسته : نظر(0)